Resimler
Hakkında
Bartın Üniversitesi Edebiyat Fakültesi bünyesinde Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü 2018 yılında kurulmuştur. Bölüm 2020–2021 eğitim-öğretim döneminde öğrenci kabulüne başlamıştır. Bölüm, iki anabilim dalından oluşmaktadır: Bilgi Yönetimi ve Teknolojisi Anabilim Dalı ile Arşiv Anabilim Dalı.
Kütüphane Bilgileri
İletişim Bilgileri
![](https://librarysector.unak.org.tr/images/03032022/indir-2-62213fdd9ea92.jpg)
Bartın Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü, Kutlubey Kampüsü 74100 Merkez-BARTIN